PAR MUMS

 

SIA Joker Ltd. ir 1995. gadā dibināts Latvijas - Čehijas kopuzņēmums un ir viens no lielākajiem uzņēmumiem nozarē pēc apgrozījuma un ekspluatējamo azartspēļu iekārtu skaita. Uzņēmums ir pārstāvēts 28 Latvijas pilsētās, nodrošinot 60 spēļu zāļu - bāru darbību un nodarbinot gandrīz 400 darbiniekus.
 
 

Uzņēmums Synot ir viens no lielākajiem spēļu iekārtu distributoriem Čehijā un ārpus tās robežām. Tam ir plašs azartspēļu automātu, loterijas terminālu un citu spēļu iekārtu un tehnoloģiju  portfolio. Synot ir ilggadīgs Joker Ltd. sadarbības partneris un piegādātājs.

SIA Joker Ltd. ir ieviesta, uzturēta un atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām sertificēta kvalitātes vadības sistēma, kuras mērķis ir uzņēmuma darbības efektivitātes palielināšana un klientu vēlmju un prasību maksimāla nodrošināšana. Sertifikāta numurs LVRIG54117A.

Uzzināt vairāk: http://www.bureauveritas.lv/ 

 

 
Sākot ar 2014. gada 17. februāri SIA Joker Ltd. piedāvā azartspēles arī internetā. Interaktīvo spēļu klāstā ir gan populārākās industrijas kazino spēles, gan totalizatora un derību plašs likmju klāsts. Gadu vēlāk SIA Joker Ltd. zīmols SynotTip sāka piedāvāt savu totalizatora produktu arī sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietās Joker spēļu zālēs. Šobrīd klientiem tiek piedāvāta iespēja veikt prognozi uz sporta vai sociālu notikumu vairāk kā 20 pilsētās visā Latvijā. Uzzini vairāk: www.synottip.lv
Izvēlies valodu: LV, RU, ENG
 

 

SIA Joker Ltd. ir uz ilgstošu sadarbību vērsts uzņēmums, kas augstu vērtē gan klientu, gan sadarbības partneru un darbinieku lojalitāti.

 

Latvijas lielāko uzņēmumu Top 500

Latvijas Efektīvākie vadītāji un vadības komandas

Latvijas vērtīgāko uzņēmumu Top 101